Google+ Wolsungowa wpadka konkursowa | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wolsungowa wpadka konkursowa

Ogłoszenie wyników ogłoszonego w kwietniu konkursu wolsungowego zostało przesunięte.

Wydawnictwo Kuźnia Gier, w wyniku zmian personalnych i innych powodów utraciło dane personalne laureatów konkursu. Wszyscy uczestnicy konkursu proszeni są przez wydawnictwo o ponowne przesłanie pracy, celem weryfikacji tożsamości. Dodatkowo, w ramach zadośćuczynienia każdy z uczestników, niezależnie od przyznanych nagród i wyróżnień, otrzyma od Kuźni Gier mały upominek – talię wolsungowych kart.

Szczegóły na stronie gry fabularnej Wolsung.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.