Google+ The One Ring RPG – zwiastuny, mechanika, archetypy | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

The One Ring RPG – zwiastuny, mechanika, archetypy

Wydawnictwo Cubicle 7 opublikowało kolejne filmiki promujące The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild, nową grę fabularną osadzoną w świecie Władcy Pierścieni. Dodatkowo opublikowano też teksty wprowadzające w mechanikę gry oraz grupy, w których przedstawicieli mogą się wcielić gracze.

Dostępne są kolejne trzy filmiki:

O mechanice oraz założeniach systemu przeczytacie na podstronie o tytule Game System.

Natomiast grupy, w których przedstawicieli mogą się w grze wcielić gracze zostały opisane na podstronie Characters.

The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild to pierwszy z kilku podręczników podstawowych do gry fabularnej osadzonej w świecie Władcy Pierścieni. Składają się na niego dwie książki, w pełnym kolorze: licząca 128 stron Loremaster’s Book, z informacjami dla Mistrza Gry oraz 192 stronicowa Adventurer’s Book, dla Graczy, a także dwie mapy. Dodatkowo do zestawu w wersji papierowej dołączony jest komplet kości.

Wersję elektroniczną The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild zakupicie za pośrednictwem DriveThruRPG lub RPGNow za $29.99.

Wersję papierową możecie zakupić w przedsprzedaży za $59.99.


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

The One Ring RPG

to wydana przez Cubicle 7 gra fabularna, osadzona w świecie Władcy Pierścieni. Gra podzielona jest na kilka zestawów, każdy obejmujący inny czas w linii fabularnej powieści.