Google+ The One Ring RPG w PDF! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

The One Ring RPG w PDF!

Wydawnictwo Cubicle 7 poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży wersji elektronicznej The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild.

The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild to pierwszy z kilku podręczników podstawowych do gry fabularnej osadzonej w świecie Władcy Pierścieni. Składają się na niego dwie książki, w pełnym kolorze: licząca 128 stron Loremaster’s Book, z informacjami dla Mistrza Gry oraz 192 stronicowa Adventurer’s Book, dla Graczy, a także dwie mapy. Dodatkowo do zestawu w wersji papierowej dołączony jest komplet kości.

Wersję elektroniczną The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild zakupicie za pośrednictwem DriveThruRPG lub RPGNow za $29.99.

Wersję papierową możecie zakupić w przedsprzedaży za $59.99 .


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

The One Ring RPG

to wydana przez Cubicle 7 gra fabularna, osadzona w świecie Władcy Pierścieni. Gra podzielona jest na kilka zestawów, każdy obejmujący inny czas w linii fabularnej powieści.