Google+ Shadowrun: Street Legends | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Shadowrun: Street Legends

Wydawnictwo Catalyst Game Labs poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży Street Legends, dodatku do czwartej edycji gry fabularnej Shadowrun.

Street Legends opisuje ponad 30 różnych, ważnych dla świata gry postaci – legend ulicy. Dodatek zakupicie w wersji PDF za pośrednictwem DriveThruRPG za $25.00 lub w wersji papierowej w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za $44.99.

Street Legends profiles more than thirty renowned figures in the Sixth World, including JackPoint stalwarts such as Haze, Rigger X and Puck; classic runners like Serrin Shamander and Tommy Talon; and powerful behind-the-scenes figures including Lugh Surehand, Nadja Daviar, and the great dragon Lofwyr. Learn about hunting vampires with Martin De Vries, running guns in a war zone with Marcos, and trying to put a face to the elusive Hans Brackhaus.

Shadowrun to gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów – najemników działających na krawędzi lub poza prawem.


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.