Google+ KURYER KONKURSOWY SiP – WYNIKI | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

KURYER KONKURSOWY SiP – WYNIKI

To była prawdziwa Przygoda móc informować Was o kolejnych Sensacyjnych etapach konkursu. Żegnamy Was, drodzy Czytelnicy. Tym numerem zamykamy nasz KURYER KONKURSOWY SENSACJI I PRZYGODY. Nie będzie to jednak smutne pożegnanie, bowiem przygotowaliśmy dla Was specjalne atrakcje.

Jak dobrze wiecie, finaliści naszego konkursu otrzymali rabat 15% w sklepie wydawnictwa GRAmel.

Wszyscy Ci, którzy nadesłali do nas prace finałowe, czyli pomysły na przygody, otrzymają od wydawnictwa GRAmel pełną kampanię splotów Szkarłatny Cesarz!

Ale to nie wszystko! Jako że nadesłane do nas prace były na bardzo wysokim poziomie, wszystkie zostaną opublikowane w PDF przez wydawnictwo GRAmel, przy współpracy z naszym serwisem. O szczegółach będziemy informować w późniejszym terminie.

Na koniec informacja najważniejsza – ogłoszenie zwycięzcy.

Z przyjemnością informujemy, że ostatecznym zwycięzcą KURYERA KUNKURSOWEGO SENSACJI I PRZYGODY oraz osobą, która otrzyma od wydawnictwa GRAmel specjalną edycję Sensacji i Przygody, settingu do Savage Worlds, został… Marcin ‚Theta’ Blacha.

Gratulujemy!


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Gry-Fabularne.pl

to portal informacyjny o papierowych grach RPG.

Sensacja i Przygoda