Google+ Evernight Sandbox i planeta do Nemezis | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Evernight Sandbox i planeta do Nemezis

Wydawnictwo GRAmel w ramach aktualizacji na stronie i rocznicy premiery settingu Evernight: Noc Bohaterów udostępniło nowe materiały.

W związku z rocznicą premiery settingu Evernight: Noc Bohaterów udostępniono materiały autorstwa Michała ‚Kuglarza’ Dzidta, dzięki którym zagracie w Evernight w staroszkolnym stylu.

Ponadto wydawnictwo udostępniło opis planety Muzu, do wykorzystania z Nemezis, settingiem Savage Worlds.


Dowiedz się więcej:


Evernight

Evernight to setting Savage Worlds w konwencji fantasy. Podręcznik zawiera gotową do poprowadzenia kampanię, opowiadającą losy inwazji tajemniczych, krwiożerczych Władców od jej pierwszych chwil aż po krwawy finał. Bohaterowie zaczynają grę jako Nowicjusze w doskonale znanym świecie elfów, krasnoludów, orków i ludzi. Nim staną się prawdziwymi Herosami, wszędzie zapanuje ciemność i groza.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.