Google+ Zew Cthulhu w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Zew Cthulhu w przedsprzedaży

Wydawnictwo Galmadrin poinformowało o rozpoczęciu przedsprzedaży polskiej wersji szóstej edycji gry fabularnej Zew Cthulhu.

Zew Cthulhu w przedsprzedaży dostępny będzie jedynie na stronie wydawnictwa. Cena liczącego 368 stron podręcznika, na papierze kredowym (mat 100g), w twardej oprawie (uszlachetnionej lakierem UV) w przedsprzedaży to 89,00 PLN lub 109,00 PLN za wersję specjalną, zawierającą zestaw 7 limitowanych kości wielościennych.

Po premierze cena podręcznika Zew Cthulhu wrośnie do 99,00 PLN oraz 124,00 PLN za wersję specjalną z limitowanym zestawem kości wielościennych.

Zamówienia możecie składać w sklepie wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.