Google+ The One Ring oraz Airship Pirates w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

The One Ring oraz Airship Pirates w przedsprzedaży

Wydawnictwo Cubicle 7 poinformowało o wprowadzeniu do przedsprzedaży The One Ring RPG oraz Airship Pirates.

The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild to pierwszy z kilku podręczników podstawowych do gry fabularnej osadzonej w świecie Władcy Pierścieni. Składają się na niego dwie książki, w pełnym kolorze: licząca 128 stron Loremaster’s Book, z informacjami dla Mistrza Gry oraz 192 stronicowa Adventurer’s Book, dla Graczy, a także zestaw kości oraz map. Cena całego zestawu to $59.99.

Abney Park’s Airship Pirates RPG to gra fabularna w konwencji steampunk, stworzona przez grupę muzyczną Abney Park, korzystająca z mechaniki Heresy Engine (Victoriana). Cena podręcznika to $49.99 . Dodatkowo w przedsprzedaży dostępny też jest Ruined Empires, czyli kompletny scenariusz do gry. Cena dodatku to $14.99.


Dowiedz się więcej:


Airship Pirates

to gra fabularna w konwencji steampunk, stworzona przez grupę muzyczną Abney Park, korzystająca z mechaniki Heresy Engine (Victoriana).

Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

The One Ring RPG

to wydana przez Cubicle 7 gra fabularna, osadzona w świecie Władcy Pierścieni. Gra podzielona jest na kilka zestawów, każdy obejmujący inny czas w linii fabularnej powieści.