Google+ Rusza eRPeGownia! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Rusza eRPeGownia!

Ruszyła strona projektu eRPeGownia – internetowej platformy do rozgrywania sesji gier fabularnych.

Projekt, dzięki implementacji oryginalnych mechanik gier fabularnych (Warhammer, Neuroshima), a także dzięki różnym skryptom i rozwiązaniom graficznym, ułatwiać ma rozgrywanie sesji RPG – przypominających w założeniach skrzyżowanie gry PBF (Play by Forum) i za pośrednictwem chata.

Szczegóły na stronie eRPeGownia.pl

Możecie też zadawać pytania twórcom na forum strony.


Dowiedz się więcej:


eRPeGownia

Neuroshima

Polska gra fabularna, której akcja osadzona jest w postnuklearnym świecie przyszłości. Jest rok 2050, Stany Zjednoczone rzucone na kolana w wyniku buntu maszyn nie potrafią się podnieść i sprostać naporowi wroga. Potężny Moloch, po części istota, po części monumentalna konstrukcja i sieć sprzężonych ze sobą maszyn napiera na południe zdobywając kolejne amerykańskie miasteczka. Ludzie zatracili ze sobą kontakt, są zdziesiątkowani, zdruzgotani końcem świata, który niechybnie nadchodzi… Gra czerpie z tradycji dzieł postapokaliptcznych, zarówno z głośnej serii filmów Mad Max, jak i kultowej serii gier komputerowych Fallout, jak i dziesiątków mniej znanych dzieł tego nurtu.

Warhammer

Gra fabularna dark fantasy, w której gracze wcielają się w postaci różnych profesji, przemierzające Stary Świat - krainę zamieszkałą przez ludzi, krasnoludy, elfy, halflingi inne fantastyczne rasy, nękaną bezustannie przez siły Chaosu.