Google+ Premiera Honoru i Krwi na Polconie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Premiera Honoru i Krwi na Polconie

Wydawnictwo Portal na swoim forum, słowami Ignacego Trzewiczka, ogłosiło datę premiery nowej gry Johna Wicka – Honor i krew (Blood & Honor).

Premiera gry odbędzie się na konwencie Polcon, 25-28 sierpnia 2011 roku.

Więcej informacji o grze znajduje się na oficjalnej stronie Honoru i krwi.


Dowiedz się więcej:


Honor i Krew

Honor i Krew to gra fabularna Johna Wicka (autora Legendy Pięciu Kręgów i 7th Sea), której akcja osadzona jest w feudalnej Japonii. Zadaniem graczy jest stworzenie własnego klanu oraz rządzących nim samurajów. Od decyzji jakie będą podejmować postacie będzie zależeć los całej rodziny.

Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.