Google+ KURYER KONKURSOWY SiP #6 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

KURYER KONKURSOWY SiP #6

Piąty fragment opisywał Igo Syma.

Rabat 15% w sklepie GRAmela oraz udział w finałowej dogrywce w niedzielę wygrał Marcin ‚Lartes’ Żmudzki. Gratulujemy!

Czas na ostatni dzisiaj, szósty z fragmentów Sensacji i Przygody prezentowanych w ramach naszego konkursu KURYER KONKURSOWY SENSACJI I PRZYGODY. Tym razem przedstawiamy fragment opisujący pewną organizację.

Na jeszcze większą skalę działała żydowska organizacja … Założona w Argentynie przez stręczycieli i alfonsów specjalizowała się w przemycie kobiet ze wschodniej Europy, głównie młodych Żydówek. Szacuje się, że ok. 4000 dziewcząt trafiło do domów publicznych w Ameryce Południowej. O skali zjawiska handlu żywym towarem świadczy fakt, iż na zamówienie policji zrealizowano w 1938 roku film Kobiety nad przepaścią, który przedstawiał okrutny los dziewczyny z prowincji, porwanej przez szajkę stręczycieli do Brazylii.

  • Odpowiedzi w konkursie przysyłajcie do nas korzystając z formularza kontaktowego na stronie.
  • W tytule e-maila napiszcie „SiP6”.
  • E-mail powinien także zawierać następujący tekst: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).”

Kolejne, ostatnie już, dwa fragmenty zostaną opublikowane jutro. Uwaga! Jutro rabat oraz udział w finale wygrają dwie pierwsze osoby z prawidłową odpowiedzią, a nie jedna, jak dotychczas.


Dowiedz się więcej:


Gry-Fabularne.pl

to portal informacyjny o papierowych grach RPG.

Sensacja i Przygoda