Google+ KURYER KONKURSOWY SiP #4 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

KURYER KONKURSOWY SiP #4

Trzeci fragment opisywał Maurycego Augusta Beniowskiego.

Rabat 15% w sklepie GRAmela oraz udział w finałowej dogrywce w niedzielę otrzymał Krzysztof ‚zigzak’ Raczynski. Gratulujemy!

Czas na czwarty z fragmentów Sensacji i Przygody prezentowanych w ramach naszego konkursu KURYER KONKURSOWY SENSACJI I PRZYGODY. Tym razem zmieniamy klimat i przenosimy się poza granice Polski, na wschód. Fragment dotyczy pewnej organizacji.

… zwrócili na siebie uwagę Kompanii Wschodnioindyjskiej w latach 20. XIX wieku dzięki herkulesowym wysiłkom kapitana Williama Sleemana. Ten młody brytyjski oficer śmiało zaatakował starożytną instytucję rabusiów i morderców, bez zgody ze strony lokalnych władz. Ignorując sztywne zasady Kompanii, zaczął wpływać na lokalną politykę, polował na bandytów i na zawsze zmienił życie wszystkich mieszkańców subkontynentu indyjskiego. Organizacja zniszczona przez kapitana Sleemana działała w całych Indiach. Książęta i królowie zapewniali jej ciche wsparcie, w zamian za bogactwa. Jej członkowie, tak muzułmanie, jak i hinduiści, przez lata zajmowali się mordami na olbrzymią skalę, a następnie wracali do zwykłego życia. Przekazywali majątek sekty i jej straszliwe tajemnice swym potomkom, szkoląc synów na morderców, nim osiągnęli osiemnaście lat.

  • Odpowiedzi w konkursie przysyłajcie do nas korzystając z formularza kontaktowego na stronie.
  • W tytule e-maila napiszcie „SiP4”.
  • E-mail powinien także zawierać następujący tekst: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).”

Kolejne fragmenty jutro!


Dowiedz się więcej:


Gry-Fabularne.pl

to portal informacyjny o papierowych grach RPG.

Sensacja i Przygoda