Google+ KURYER KONKURSOWY SiP #1 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

KURYER KONKURSOWY SiP #1

Oto pierwszy z fragmentów Sensacji i Przygody prezentowanych w ramach naszego konkursu KURYER KONKURSOWY SENSACJI I PRZYGODY.

Prawdziwymi gwiazdami wśród kasiarzy byli podkopacze, czyli specjaliści od podkopów… Okradł on nie tylko Bank Dyskontowy, ale niemal na pewno włamywał się do banków w Czechosłowacji, Austrii oraz Niemczech. Trzykrotnie aresztowany, za każdym razem uciekał z więzienia. Nie tylko sam organizował napady, ale doradzał innym szajkom, sugerując, jak dostać się do banków obranych za cel. Oczywiście, brał za konsultacje odpowiedni procent od łupu. O tym, jak brawurowe były przygotowane przez niego akcje, świadczy chociażby udaremnione przez policję (wyjątkowo – polityczną, bowiem śledczy kryminalnej byli doskonale znani szajce …) włamanie do Drukarni Państwowej na Alejach Jerozolimskich w 1927 roku.

  • Odpowiedzi w konkursie przysyłajcie do nas korzystając z formularza kontaktowego na stronie.
  • W tytule e-maila napiszcie „SiP1”.
  • E-mail powinien także zawierać następujący tekst: „Wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).”

Kolejne fragmenty już jutro!


Dowiedz się więcej:


Gry-Fabularne.pl

to portal informacyjny o papierowych grach RPG.

Sensacja i Przygoda