Google+ KURYER KONKURSOWY SENSACJI I PRZYGODY | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

KURYER KONKURSOWY SENSACJI I PRZYGODY

Ubieraj fedorę, szykuj rewolwer o rękojeści z kości słoniowej i ruszaj na spotkanie z kolejnym konkursem w serwisie Gry-Fabularne.pl! Sensacja i Przygoda czeka właśnie na Ciebie!

Zaczynając od dzisiaj, codziennie, aż do niedzieli włącznie, na łamach naszego „dziennika” o grach fabularnych będziemy publikować fragmenty z Sensacji i Przygody, czyli najnowszego settingu do polskiej edycji Savage Worlds, który swą premierę sklepową będzie miał już 29 lipca.

Waszym zadaniem, drodzy czytelnicy, będzie odgadnięcie kogo lub co dany fragment opisuje.

Pamiętajcie! Fragmenty opisują prawdziwe postaci, organizacje lub miejsca z lat 30-tych i 40-tych!

Codziennie do wygrania rabat 15% w sklepie wydawnictwa GRAmel, a w niedzielę dodatkowo spośród zwycięzców z każdego dnia, w specjalnej dogrywce nagrodzimy jedną osobę limitowaną edycją Sensacji i Przygody! Ale to nie wszystko. Dodatkowo zwycięzca dogrywki otrzyma także, wcześniej niż wszyscy, kompletną kampanię splotów Szkarłatny Cesarz!

Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń!

Jedna osoba może wygrać tylko jedną zniżkę.

Fragmenty będą publikowane o różnych godzinach. Aby zwiększyć swoją szansę na wygraną, możecie nas śledzić na Facebooku lub poprzez RSS.

Sponsorem konkursu jest wydawnictwo GRAmel.

  • Odpowiedzi w konkursie przysyłajcie do nas korzystając z formularza kontaktowego na stronie.
  • W tytule e-maila napiszcie „SiP”.
  • E-mail powinien także zawierać następujący tekst: „Wyrażam zgodę na publikację treści e-maila biorącej udział w konkursie, oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).”

Powodzenia!

P.S. Przypominamy, że do piątku cały czas trwa nasz konkurs z różowym Cthulhu.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Gry-Fabularne.pl

to portal informacyjny o papierowych grach RPG.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Sensacja i Przygoda