Google+ TSoY: Karty Kluczy na DDGF 2011 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

TSoY: Karty Kluczy na DDGF 2011

Na stronie polskiej edycji gry fabularnej The Shadow of Yesterday, w ramach tegorocznej edycji Dnia Darmowych Gier Fabularnych, udostępniono Karty Kluczy.

Ze strony gry możecie pobrać PDF zawierający 48 Kart Kluczy, do wydrukowania. O tym, jak korzystać z Kart Kluczy przeczytacie w artykule na stronie – Intro: Klucze.


Dowiedz się więcej:


DDGF

To skrót Dnia Darmowych Gier Fabularnych, polskiej edycji corocznej akcji. W jej trakcie fani i wydawcy za darmo udostępniają materiały do gier fabularnych, jak i same gry.

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.