Google+ Sensacja i Przygoda już jest! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Sensacja i Przygoda już jest!

Wydawnictwo GRAmel poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży Sensacji i Przygody, nowego settingu do polskiej edycji Savage Worlds.

Sensacja i Przygoda to liczący 200 stron setting, w którym znajdziecie kalendarium lat 30-tych, opisy broni i pojazdów tamtej epoki, generator przygód, przewodnik po pulpowych zbrodniarzach (opisujący złowrogich Nazistów, zdradliwych Sowietów, hinduskich Dusicieli, niebezpieczeństwa Orientu), nowe Przewagi i Zawady, a także rys fabularny Polski z lat 30.

Setting dostępny jest w dwóch wersjach:

  • podstawowej – w cenie 39,90 PLN
  • specjalnej – w cenie 55 PLN (dostępny tylko w sklepie wydawnictwa GRAmel)

Zamówione podręczniki wysyłane będą 10 lipca.

W ramach premiery settingu wydawnictwo udostępniło Gang Ropuszona – materiał opisujący ojca chrzestnego polskiego podziemia lat 30. Dodatkowo wydawnictwo zapowiedziało, że już od lipca na stronie wydawnictwa będzie publikowana w odcinkach, złożona z piętnastu rozdziałów, Kampania Splotów pod tytułem “Szkarłatny Cesarz”.

Ubieraj fedorę, szykuj rewolwer o rękojeści z kości słoniowej i ruszaj na spotkanie przygody życia. Dzięki “Sensacji i Przygodzie” posmakujesz ekscytującej, burzącej krew w żyłach fabuły rodem z pulpowych czasopism lat 30-tych i 40-tych, używając mechaniki “Savage Worlds“.

W tym niezwykle obszernym przewodniku po gatunku znajdziesz kalendarium lat 30-tych, opis broni i pojazdów tamtej epoki, generator ekscytujących przygód oraz przewodnik po pulpowych zbrodniarzach, opisujący złowrogich Nazistów, zdradliwych Sowietów, hinduskich Dusicieli oraz niebezpieczeństwa Orientu. A do tego pełne spolszczenie – nowe Przewagi i Zawady oraz rys fabularny Polski z lat 30. W wersji specjalnej znajdzie się miedzy innymi:

  • podręcznik w wersji elektronicznej
  • dodatkowe materiały poświęcone Polsce
  • kampania, dziejąca się w Polsce i wokół Polski – z wyjątkowym polskim haczykiem!

A złożona z piętnastu rozdziałów Kampanię Splotów, pod tytułem “Szkarłatny Cesarz” – od lipca na stronie GRAmela – zupełnie za darmo!


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Sensacja i Przygoda