Google+ Przedpremiera Zew Cthulhu 6ed na Dniach Fantastyki | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Przedpremiera Zew Cthulhu 6ed na Dniach Fantastyki

Wydawnictwo Galmadrin poinformowało na swojej stronie na Facebooku o przedpremierowym pokazie gry fabularnej Zew Cthulhu (6 edycja).

Przedpremierowa prezentacja gry odbędzie się o 25 czerwca o godzinie 20:00 na Wrocławskich Dniach Fantastyki. Tego samego dnia, o 11:00 odbędzie się także spotkanie z wydawnictwem Galmadrin, na którym będziecie mogli się dowiedzieć kilku ciekawych informacji dotyczących gier wydawnictwa, planu wydawniczego oraz projektów będących jeszcze w trakcie realizacji.

Więcej informacji o Wrocławskich Dniach Fantastyki znajdziecie na stronie wydarzenia.


Dowiedz się więcej:


Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.