Google+ Gramelowe materiały na tropikalne piekło | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Gramelowe materiały na tropikalne piekło

Wydawnictwo GRAmel udostępniło na swojej stronie nowe materiały do wykorzystania z Nemezis, settingiem Savage Worlds.

Ze strony ściagniecie opis mieszkańca Ash, a także scenariusz Ofiara, rozgrywający się w bazie w pobliżu Santi, niewielkiego księżyca Dys, największej planety układu Eclipse.

Ponadto wydawnictwo ujawniło kilka szczegółów dotyczących wydania settingu Sensacja i Przygoda:

  • Podręcznik będzie liczył 200 stron.
  • W przedsprzedaży, podręcznik będzie kosztował 39 pln, w wersji specjalnej – 50 PLN.
  • Wersja specjalna będzie miała: PDFy z podręcznikiem głównym oraz dodatkowe materiały poświęcone Polsce i szkic kampanii z Polską związany.
  • Kampania z oryginału będzie dostępna w PDFie, na pewno przy zamówieniu w sklepie wydawnictwa.

Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Sensacja i Przygoda