Google+ Dzień Darmowych Gier Fabularnych już za tydzień! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dzień Darmowych Gier Fabularnych już za tydzień!

Jak już informowaliśmy, 18 czerwca odbędzie się piąta edycja Free RPG Day, czyli inicjatywa North American Roleplaying Industry, której celem jest promowanie małych i dużych wydawnictw związanych z branżą gier fabularnych poprzez udostępnienie darmowych materiałów (np. w postaci elektronicznej PDF lub drukowanej).

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym akcja odbędzie się także w Polsce!

Dzień Darmowych Gier Fabularnych 2011 odbędzie się już za tydzień, 18 czerwca. Udostępnione zostaną darmowe materiały przygotowane przez fanów, wydawnictwa, blogerów i portale. Największe polskie wydawnictwa już przygotowują się do celebrowania. Wydawnictwa GRAmel, Portal, Menhir, a także książkowe Bullet Books zasponsorowały sporo darmowych publikacji, takich jak pełne wersje podręczników (na papierze) i książek.

DDGF to jednak nie tylko uczta dla fanów. To również możliwość doskonałej promocji wydawnictwa, sklepu, firmy, jakiejkolwiek działalności powiązanej z grami fabularnymi. W tamtym roku obok materiałów z wydawnictw pojawiły się darmowe i pełne gry takie jak: Poza Czasem, 3k10 czy Trójca. Były również przygotowane przez fanów: przygody, papierowe elementy terenu, dodatki itp.

Uczestnicząc w DDGF, promujesz siebie i tym samym wspierasz fanów RPG!

Jeśli zechcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub zostaw wiadomość na stronie Darmowego Dnia Gier Fabularnych na Facebooku.


Dowiedz się więcej:


DDGF

To skrót Dnia Darmowych Gier Fabularnych, polskiej edycji corocznej akcji. W jej trakcie fani i wydawcy za darmo udostępniają materiały do gier fabularnych, jak i same gry.