Google+ Do: Pilgrims of the Flying Temple w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Do: Pilgrims of the Flying Temple w PDF

Do: Pilgrims of the Flying Temple, gra fabularna, której wydanie mogliście wspomóc w serwisie Kickstarter, jest już dostępna w PDF.

Wszystkim, którzy wspierali finansowo Do: Pilgrims of the Flying Temple w serwisie Kickstarter, wersja papierowa zostanie wysłana zaraz po opuszczeniu drukarni. Pozostali będą mogli zamówić podręcznik w lipcu w przedsprzedaży w sklepie Evil Hat.

PDF, w cenie $10 ściągniecie w sklepach DriveThruRPG, RPGNow lub w sklepie wydawnictwa Evil Hat.

Do: Pilgrims of the Flying Temple to narracyjna gra fabularna, w której gracze wcielają się w młodych podróżników, którzy pomimo dobrych chęci ciągle wpadają w różne kłopoty.


Dowiedz się więcej:


Do: Pilgrims of the Flying Temple

Do: Pilgrims of the Flying Temple to baśniowa gra fantasy o młodych mnichach, którzy otrzymują listy z wołaniem o pomoc od najróżniejszych osób z całego wszechświata. Integralną częścią gry jest zapisywanie jej w formie krótkiego opowiadania.

Evil Hat Productions

to amerykańskie wydawnictwo zajmujące się grami fabularnymi, współzałożone przez Freda Hicksa. Choć wydawnictwo posiada w swoim dorobku znane i doceniane gry niezależne takie jak Don't Rest Your Head, A Penny for My Thoughts czy Do: Pilgrims of the Flying Temple, to flagowym produktem Evil Hat Productions są mechanika FATE oraz gry na niej oparte: Dresden Files, Spirit of the Century, Diaspora. W 2012 roku wydawnictwo weszło na rynek gier planszowych oraz beletrystyki.

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.