Google+ Curse of the Cthonians w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Curse of the Cthonians w sprzedaży

Wydawnictwo Chaosium poinformowało o ponownym wprowadzeniu do sprzedaży Curse of the Cthonians, zbioru 4 scenariuszy do gry fabularnej Call of Cthulhu (Zew Cthulhu).

Curse of the Cthonians, które pierwotnie wydano w 1984 roku, w nowej wersji zawiera przeredagowane scenariusze Dark Carnival, Curse of Chaugnar Faugn, The City Without a Name i Thoth’s Dagger, a także esej Kabbalistic Science of Gematria. Dodatek, liczący 160 stron, zakupicie w cenie $25.95.


Dowiedz się więcej:


Chaosium

Powstałe w 1975 roku amerykańskie wydawnictwo obecnie skupione na publikacji gier fabularnych. Do najbardziej znanych produktów należą gry "Call of Cthulhu", "Pendragon", "Nephilim" i mechanika Basic Roleplaying.

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.