Google+ Archetypy w Black Crusade | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Archetypy w Black Crusade

Na stronie Fantasy Flight Games pojawiły się nowe informacje dotyczące nadchodzącego systemu osadzonego w realiach Warhammera 40,000, Black Crusade. Tym razem są to opisy dwóch archetypów: Forsaken oraz Heretek.

Forsaken to Chaos Space Marine, który zdecydował się porzucić „jednostkę” i zacząć działać na własną rękę. O ile jego cele i jakiejś grupy są zgodne, owa grupa posiadać będzie sojusznika w postaci dobrze wyszkolonego i sprawnego w boju wojownika.

Heretek to były Tech Priest, który z jakiegoś powodu postanowił opuścić Ordo Mechanicus i sprzymierzyć się z chaosem. Te potężne jednostki posiadają sporą władzę nad magnetyzmem, elektrycznością, a nawet grawitacją.

Black Crusade to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której Gracze wcielają się w wyznawców Chaosu – od zwykłych kultystów po Kosmicznych Marines.


Dowiedz się więcej:


Black Crusade

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której Gracze wcielają się w wyznawców Chaosu - od zwykłych kultystów po Kosmicznych Marines.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".