Google+ Wywiad z Michałem ‚Puszonem’ Stachyrą | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wywiad z Michałem ‚Puszonem’ Stachyrą

W serwisie Esensja ukazał się wywiad z Michałem ‚Puszonem’ Stachyrą, współwłaścicielem Kuźni Gier, wydawcy gry fabularnej Wolsung.

Tematem wywiadu jest działalność wydawnictwa Kuźnia Gier przede wszystkim na polu gier planszowych. Z wywiadu dowiecie się też o najbliższych planach wydawnictwa związanych z grą fabularną Wolsung, w tym o planie wydania dodatku o nazwie Wolsung Noir, przeznaczonym dla dorosłych graczy.

Wywiad przeczytacie w serwisie Esensja.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.