Google+ Wyniki konkursu „Zmień przyszłość z TPA” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wyniki konkursu „Zmień przyszłość z TPA”

Koniec świata nie nastąpił 21 maja 2011 roku. Komputer „Daisy” zapobiegł katastrofie.

I dobrze. Nie moglibyśmy wtedy przeczytać Waszych inspirujących pomysłów na scenariusze do wykorzystania z Temporal Probability Agency, settingiem Savage Worlds. Settingiem, który wraz z subskrypcją kampanii To Predict and Serve, dzięki uprzejmości wydawnictwa Apathy Games, mogliście w naszym konkursie wygrać.

Przejdźmy jednak do sedna, bo czekaliście na ten moment cały tydzień.

Wszystkie nadesłane do nas pomysły były interesujące. Niektóre inspirowały, inne niesamowicie poprawiały nam humor. Musieliśmy wybrać jednak tylko trzy z nich. Było ciężko.

Pierwszą nagrodę, czyli setting Temporal Probability Agency wraz z subskrypcją kampanii To Predict and Serve, zdobył Kuba ‚Szelest’ Koprowski.

Za drugie oraz trzecie miejsce sam setting Temporal Probability Agency zdobyli natomiast odpowiednio Łukasz ‚Salantor’ Pilarski oraz Jan ‚Wędrowycz’ Jęcz.

Gratulujemy!

Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się indywidualnie. Ponadto, ponieważ jeden z pomysłów, którego autorem był Karol ‚Eliash’ Woźniczak, przypadł nam bardzo do gustu, a niestety nie dostał się na podium, postanowiliśmy go wyróżnić i wraz z pozostałymi trzema zwycięskimi przetłumaczyć na język angielski i przesłać wydawnictwu Apathy Games.

Wszystkie zwycięskie oraz wyróżnione pomysły zostaną opublikowane w naszym serwisie w ciągu najbliższych dwóch tygodni.


Dowiedz się więcej:


Gry-Fabularne.pl

to portal informacyjny o papierowych grach RPG.

TPA