Google+ Wolsung coraz bliżej wydania w USA | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wolsung coraz bliżej wydania w USA

Wydawnictwo Kuźnia Gier poinformowało o podpisaniu umowy z Studio 2 Publishing na wydanie linii gry fabularnej Wolsung w USA.

Jest to kolejny, po podpisaniu licencji, krok do wydania gry fabularnej Wolsung w wersji anglojęzycznej. Tłumaczenie gry trwa już od dłuższego czasu. Studio 2 Publishing, z którym Kuźnia Gier podpisała umowę, zajmuje się dystrybucją anglojęzycznych produktów wydawnictwa GRAmel, w tym zapowiadanego anglojęzycznego Nemezis.

Postęp prac nad anglojęzyczną wersją Wolsunga możecie śledzić na angielskiej stronie gry – steampulpfantasy.com.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

studio 2 publishing

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.