Google+ Trzecie wydanie Eclipse Phase | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Trzecie wydanie Eclipse Phase

Wydawnictwo Posthuman Studios wprowadziło do sprzedaży trzecie wydanie gry fabularnej Eclipse Phase.

W nowym wydaniu uwzględniono całą dotychczasową erratę, a także zmieniono część grafik, tak by wszystkie spełniały w pełni kryteria licencji Creative Commons. Eclipse Phase kupicie za pośrednictwem DriveThruRPG za $15.00.

Ponato wydawnictwo Posthuman Studios wprowadziło do sprzedaży pierwszą z trzech części opowiadania El Destino Verde. Opowiadanie w różnych formatach elektronicznych zakupicie za pośrednictwem DriveThruRPG za $0.99.


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".