Google+ Specjalna przedsprzedaż Stealing Cthulhu | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Specjalna przedsprzedaż Stealing Cthulhu

W serwisie IndieGoGo trwa przedsprzedaż Stealing Cthulhu, poradnika prowadzenia gry w konwencji Lovecraftian horror.

Podręcznik liczyć będzie 175 stron, a zdobić go będą ilustracje autorstwa Jennifer Rodgers. W środku oprócz porad Grahama Walmsley’a znajdziecie  też liczne komentarze takich autorów jak: Kenneth Hite, Gareth Hanrahan czy Jason Morningstar.

Zamawiając podręcznik teraz, za pośrednictwem IndieGoGo, w zależności od przeznaczonej na zakup kwoty możecie liczyć na specjalne dodatki i podziękowania. Przedsprzedaż potrwa jeszcze 17 dni.


Dowiedz się więcej:


Cthulhu

Postać stworzona przez H. P. Lovecrafta jako istniejąca od milleniów potężna istota obecnie znajdująca się w uśpieniu, ale mogąca wpływać na ludzi. Jej przebudzeniu towarzyszyć będzie zagłada cywilizacji.

IndieGoGo

Międzynarodowa platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne i suplementy gier jak "ImagiNation", "RATS!" czy "Beasts of the Dominions", a także wiele innych gier niezależnych.

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.