Google+ Savage News #10 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Savage News #10

PEG udostępniło darmowe materiały do Low Life, Reality Blurs nie przestaje wydawać kolejnych minidodatków, Triple Ace Games też, a Savage Mojo zbiera na wydanie w wersji papierowej kampanii do Savage Suzerain.

Pomóż wydać Caladon Falls

Savage Mojo za pośrednictwem serwisu IndieGoGo zbiera fundusze na wydanie papierowej wersji kampanii Caladon Falls do Savage Suzerein, settingu Savage Worlds. Do konwentu GenCon wydawnictwo chce uzbierać $7,500. Oczywiście za każdą pomoc możecie liczyć na podziękowania w różnej formie, włącznie z dostępem do całej biblioteki produktów z linii Savage Suzerein. Szczegóły na stronie IndieGoGo.

Hellfrost Region Guide #41: Seithrby

Triple Ace Games wydało kolejny minidodatek opisujący miejsce ze świata Hellfrost. Koszt $1.99.

Dodatki od Reality Blurs

Darmowe materiały do Low Life

Pinnacle Entertainment Group udostępniło darmowe materiały do Low Life, settingu Savage Worlds.

Low Life to setting Savage Worlds, w którym Gracze wcielają się w różne dziwne istoty, wynik ewolucji tych, które przetrwały wielką katastrofę. Setting kupicie za $29.99 w wersji drukowanej lub $19.99 w wersji elektronicznej.


Dowiedz się więcej:


Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.