Google+ Okładka pierwszego dodatku do Nemezis ujawniona! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Okładka pierwszego dodatku do Nemezis ujawniona!

Wydawnictwo Gramel na swoim profilu na Facebooku, a także Andrzej ‚Enc’ Stój (autor Nemezis) na blogu, ujawnili ilustrację, która pojawi się na okładce pierwszego dodatku do Nemezis, settingu Savage Worlds.

Dodatek nosi roboczy tytuł „Nemezis ABC”, będzie liczył ponad 120 stron i  przede wszystkim będzie opisywał dokładniej trzy, znane z podręcznika głównego planety: Ash, Bariz i Cor.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.