Google+ Nowe PDFy od Fantasy Flight Games | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowe PDFy od Fantasy Flight Games

Wydawnictwo Fantasy Flight Games wprowadziło do sprzedaży wersje elektroniczne dodatków do gier: Rogue Trader, Dark Heresy i trzeciej edycji Warhammera.

Za pośrednictwem DriveThruRPG lub RPGNow możecie kupić:

Dark Heresy to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhmmera 40 000, w której gracze wcielają się w akolitów służących Inkwizycji, walczących z nieprawością, grzechem i herezją w świecie przyszłości.

Rogue Trader to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w odkrywców na pokładzie kosmicznego statku, szukając przygód i zysków w nieodkrytych regionach kosmosu.


Dowiedz się więcej:


Dark Heresy

Gra fabularna osadzona w uniwersum "Warhammera 40 000", w której gracze wcielają się w akolitów służących Inkwizycji, walczących z nieprawością, grzechem i herezją w świecie przyszłości.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Rogue Trader

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w odkrywców na pokładzie kosmicznego statku, szukając przygód i zysków w nieodkrytych regionach kosmosu.

WFRP3