Google+ GRAmelowy raport i materiały do Nemezis | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GRAmelowy raport i materiały do Nemezis

Wydawnictwo GRAmel poinformowało o postępie prac nad Sensacją i Przygodą, a także udostępniło materiały do settingu Nemezis.

Sensacja i Przygoda, nowy setting do Savage Worlds trafił do składu. Premiera zbliża się wielkimi krokami.

Tymczasem wydawnictwo GRAmel na swojej stronie udostępniło darmowy, jednostronicowy PDF z opisem mieszkańców Bariz, do wykorzystania w settingu Nemezis, a także opublikowało pierwszą oficjalną erratę Nemezis.

Ze strony wydawnictwa, jak zwykle, dowiecie się też o różnych, związanych z Savage Worlds publikacjach na blogach i serwisach.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Sensacja i Przygoda