Google+ Eclipse Phase na Indie Press Revolution | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Eclipse Phase na Indie Press Revolution

Wydawnictwo Posthuman Games poinformowało, że od teraz wersje drukowane podręczników Eclipse Phase są w sprzedaży także na stronie Indie Press Revolution.

Na razie w sprzedaży są dodatki:

  • Gatecrashing
  • Sunward
  • Eclipse Phase Gamemaster Pack

Wydawnictwo zapowiedziało jednak, że jak tylko zostanie zakończony dodruk podręcznika głównego, on również dołączy do oferty.


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Indie Press Revolution

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".