Google+ Wolsungowy Konkurs na slawijskie miasto | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wolsungowy Konkurs na slawijskie miasto

Kuźnia Gier ogłosiła konkurs na krótki opis miasta z okazji nadchodzącego wydania dodatku do systemu Wolsung, zatytułowanym Slawia.

Konkurs polega na opisaniu jednego z miast polskich, ponieważ Slawia w dużej mierze bazuje na naszym kraju, w taki sposób, aby był atrakcyjny z punktu widzenia realiów gry Wolsung. Do wygrania, oprócz umieszczenia danego miasta w dodatku, jest otrzymanie dodatku wraz z podpisami autorów.  Wszystkie wyróżnione prace zostaną nagrodzone przydatnikiem.

Termin nadsyłania prac upływa 3 maja.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie Wolsung.pl.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.