Google+ Wiemy co wejdzie w skład The One Ring RPG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wiemy co wejdzie w skład The One Ring RPG

Na stronie ICv2 opublikowano kolejne informacje o The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild, grze fabularnej osadzonej w świecie Władcy Pierścieni, która nakładem wydawnictwa Cubicle 7 zostanie wydana w sierpniu.

The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild będzie pierwszym z kilku podręczników podstawowych w świecie Władcy Pierścieni, a składać się na niego będą dwie książki, w pełnym kolorze: licząca 128 stron Loremaster’s Book, z informacjami dla Mistrza Gry oraz 192 stronicowa Adventurer’s Book, dla Graczy.

W The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild znajdą się też plakat oraz zestaw 7 kostek. Według zapowiedzi na stronie ICv2 za całość zapłacimy $59.99.

 

 


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

The One Ring RPG

to wydana przez Cubicle 7 gra fabularna, osadzona w świecie Władcy Pierścieni. Gra podzielona jest na kilka zestawów, każdy obejmujący inny czas w linii fabularnej powieści.