Google+ Urodzinowe prezenty od GRAmela | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Urodzinowe prezenty od GRAmela

Polskie wydanie Savage Worlds obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji wydawnictwo GRAmel przygotowało kilka niespodzianek.

Fani settingu Evernight: Noc Bohaterów mogą ze strony ściągnąć Próby Króla Jasia,  jednostrzał do rozegrania w dowolnym momencie kampanii. Zwolennicy przygód superbohaterskich znajdą inspirację w tekście o superbohaterze nazywanym Suicider, pierwotnie wysłanym na nasz konkurs RPG Madness (w którym zajął 2 miejsce). Fani Nemezis ściągną przygodę Ludzie z bagna, rozgrywaną na planecie Cor.

Wydawnictwo udostępniło także poradnik edytorski, dla wszystkich, którzy chcą pisać o Savage Worlds zgodnie z oficjalną nomenklaturą oraz program do tworzenia postaci.

By dodatkowo umilić wszystkim fanom rocznicę wydania Savage Worlds Edycja Polska, wydawnictwo przygotowało też specjalny mega zestaw Savage Worlds z większością produktów wydawnictwa oraz zniżki w sklepie. Oferta dostępna będzie tylko przez najbliższy tydzień.


Dowiedz się więcej:


Evernight

Evernight to setting Savage Worlds w konwencji fantasy. Podręcznik zawiera gotową do poprowadzenia kampanię, opowiadającą losy inwazji tajemniczych, krwiożerczych Władców od jej pierwszych chwil aż po krwawy finał. Bohaterowie zaczynają grę jako Nowicjusze w doskonale znanym świecie elfów, krasnoludów, orków i ludzi. Nim staną się prawdziwymi Herosami, wszędzie zapanuje ciemność i groza.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.