Google+ Savage News #7 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Savage News #7

Pudełka do Talii Przygód, wywiad z brand managerem Deadlands, darmowa przygoda z porywaczami samolotu, scenariusz do Realms of Cthulhu oraz dwa moduły do aplikacji Fantasy Grounds

Zaczynamy!

Moduły do Fantasy Grounds

W sklepie DriveThruRPG dostępne są dwa moduły do Fantasy Grounds, aplikacji do grania w gry fabularne przez internet:

Flight 1o1 (darmowy scenariusz)

Przygoda, w której bohaterowie będą musieli odbić z rąk porywaczy… samolot, będąc na pokładzie, uzbrojeni jedyni w pałkę. Materiał udostępniony za darmo, w ramach promocji settingu Temporal Probability Agency.

Mythos Tales #1: Belly of the Beast

Pierwszy, oficjalny scenariusz do settingu Realms of Cthulhu. Profesor Locke, w latach 90-tych XIX wieku, razem z grupą badaczy wyrusza do mrocznej Afryki, celem znalezienia starożytnego artefaktu. Czy bohaterowie przeżyją? Sprawdź za $8.00.

Pudełka na Talie Przygód

Jeżeli w sklepie wydawnictwa GRAmel zakupiliście Talię Przygód lub macie karty z limitowanej edycji SWEPL, teraz ze strony Pinnacle Entertainment Group możecie ściagnąć dla nich specjalne pudełka, do wydrukowania i sklejenia samemu.

Jedno dla samej Talii Przygód.

Drugie dla Talii Przygód połączonej z inną talią.

Oczywiście za darmo.

Wywiad z Mattem Cutterem

Jeżeli jesteście ciekawi, co do powiedzenia na temat Deadlands vs. Deadlands Reloaded, a także wielu innych kwestii związanych z tym systemem ma Matt Cutter – opiekun marki Deadlands, na stronie RPGamer możecie posłuchać wywiadu.

Przypominamy, że Deadlands Reloaded zostanie wydane w Polsce przez wydawnictwo Gramel najprawdopodobniej pod koniec tego roku.


Dowiedz się więcej:


Deadlands

Setting na mechanice Savage Worlds, łączący elementy konwencji westernu oraz horroru.

Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Realms of Cthulhu

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

TPA