Google+ Savage News #6 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Savage News #6

Gun Metal Games udostępniło preview nowego dodatku do Interface Zero, Adamant Entertainment wraca do starych cen PDFów, a Triple Ace Games rozpoczęło sprzedaż dwóch kolejnych dodatków do Hellfrost.

Boston: The Broken Cradle of Liberty (Preview)

Wydawnictwo Gun Metal Games udostępniło 13 stronicowy preview Boston: The Broken Cradle of Liberty, dodatku do Interface Zero. Dodatek będziecie mogli kupić już pod koniec kwietnia, w cenie $7.

Interface Zero nakładem wydawnictwa GRAmel zostanie wydane w Polsce pod koniec tego roku. Nie wiadomo jeszcze czy poza samym podręcznikiem głównym wydawnictwo zamierza w Polsce wydawać dodatki do settingu.

Hellfrost Adventure: #17 – The Fey Tower & The Deadly Glade

Gigantyczne kraby i klątwa oraz trujące kwiaty i dzikie pszczoły, czyli dwie przygody do settingu Hellfrost wydawnictwa Triple Ace Games. Koszt $7.99.

Hellfrost Region Guide #40: The Vale

Kolejny z przewodników po świecie Hellfrost. Tym razem pozornie idylliczna kraina, nawiedzana przez bandytów i uchodźców. Koszt $1.99.

Adamant Entertainment wraca do starych cen

Wydawnictwo Adamant Entertainment wycofuje się ze swojej, ogłoszonej w styczniu tego roku strategii każdego produktu w PDF w cenie $1.99. Gareth-Michael Skarka na swoim blogu przedstawia powody takiej decyzji. Tym samym ceny PDFów Adamant Entertainment wrócą prawdopodobnie do tych, które były w zeszłym roku.


Dowiedz się więcej:


Adamant Entertainment

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Triple Ace Games