Google+ Przykłady grafik z Sensacji i Przygody | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Przykłady grafik z Sensacji i Przygody

Wydawnictwo GRAmel udostępniło przykładowe grafiki z nadchodzącego dodatku Sensacja i Przygoda do Savage Worlds Edycja Polska.

Sensacja i Przygoda zostanie wydana w ciągu najbliższych miesięcy. W dodatku znajdziecie kalendarium lat 30-tych, opis broni i pojazdów tamtej epoki oraz przewodnik po pulpowych zbrodniarzach, opisujący złowrogich Nazistów, hinduskich Dusicieli oraz niebezpieczeństwa Orientu. A do tego – generator ekscytujących przygód oraz kompletną, złożoną z piętnastu rozdziałów Kampanię Splotów, pod tytułem “Szkarłatny Cesarz”.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Sensacja i Przygoda