Google+ Pomóż wydać grę narracyjną Daniela Solisa | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Pomóż wydać grę narracyjną Daniela Solisa

W serwisie Kickstarter macie okazję pomóc w publikacji limitowanej edycji nowej gry narracyjnej – Do: Pilgrims of the Flying Temple. W zamian za wsparcie finansowe możecie liczyć na specjalne podziękowania, w tym wykorzystanie waszego imienia w opisie świata gry.

W Do: Pilgrims of the Flying Temple gracze wcielają się w młodych podróżników, którzy pomimo dobrych chęci ciągle wpadają w różne kłopoty. Grę tworzą osoby znane z takich gier jak Spirit of the Century czy Dresden Files Role-Playing Game. Ponadto swoje pomysły na przygody dali John Wick, Jared Sorensen, Sophie Lagacé i kilku innych cenionych twórców gier.


 


Dowiedz się więcej:


Do: Pilgrims of the Flying Temple

Do: Pilgrims of the Flying Temple to baśniowa gra fantasy o młodych mnichach, którzy otrzymują listy z wołaniem o pomoc od najróżniejszych osób z całego wszechświata. Integralną częścią gry jest zapisywanie jej w formie krótkiego opowiadania.

John Wick

Znany, pod pewnymi względami kontrowersyjny, felietonista, projektant nagradzanych gier takich jak "Legenda Pięciu Kręgów", "7th Sea", "Houses of the Blooded" czy "Blood & Honor", a także autor wydanego w Polsce przez wydawnictwo Portal poradnika dla Mistrzów Gry o tytule "Graj Twardo".

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.