Google+ Nowe grafiki w dodruku Eclipse Phase | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowe grafiki w dodruku Eclipse Phase

Wydawnictwo Posthuman Studios poinformowało o jednej ze zmian w 2 dodruku podręcznika głównego Eclipse Phase.

W nowej wersji, publikowanej wyłącznie przez Posthuman Studios, wszystkie grafiki będą na licencji Creative Commons. Z tego powodu część poprzednich ilustracji musiała zostać zastąpiona nowymi. Wydawnictwo zaprezentowało jedną z nich, możecie ją zobaczyć na stronie wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".