Google+ Kolejny dev diary dotyczący Black Crusade | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Kolejny dev diary dotyczący Black Crusade

Na stronie Fantasy Flight Games opublikowany został kolejny dev diary dotyczący nadchodzącego systemu osadzonego w realiach Warhammera 40.000, Black Crusade.

Tym razem dotyczył on minionów. Okazuje się, że za pomocą talentu postacie mogą stworzyć wierne (w prawie stu procentach) sługi. Sami decydują co to będzie i określają wartości atrybutów, talenty i wygląd, wydając na ten cel punkty z odpowiedniej puli.

Warto zauważyć, że minionem kieruje gracz, to on wybiera reakcje i zachowania sługusa. To zmienić się może jedynie gdy postać jest nieprzytomna lub bardzo daleko, wtedy przy nieudanym rzucie na lojalność rozkazy mogą nie zostać wykonane co do joty.

Gracze mogą wykupywać dla swoich postaci odpowiedni talent więcej niż raz,  mają też możliwość ulepszenia swoich minionów. Żeby zwiększyć ich lojalność i możliwości z pomocą przychodzą jeszcze inne talenty.


Dowiedz się więcej:


Black Crusade

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której Gracze wcielają się w wyznawców Chaosu - od zwykłych kultystów po Kosmicznych Marines.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".