Google+ Tydzień fanów – czat z Wydawnictwem Portal | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Tydzień fanów – czat z Wydawnictwem Portal

W dniu dzisiejszym, o godzinie 21:00 na stronie Polczat.pl w pokoju Wydawnictwo Portal odbędzie się czat z Portalem. Spotkanie odbywa się w ramach Tygodnia Fanów Portalu.

W ramach akcji w tym tygodniu odbędzie się jeszcze całodniowy konkurs na stronie Facebooka Portalu oraz premiera Gwiezdnego Pirata.


Dowiedz się więcej:


Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.

tydzień fanów