Google+ Savage News #2 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Savage News #2

Hellfrost: Rassilon Expansion

Wyszedł dodatek Rassilion Expansion do systemu Hellfrost. Przedstawia on mroźny północny kontynent, poznacie zwyczaje kultur zamieszkujących te rejony, nowe zasady tworzenia postaci, rozszerzony bestiariusz. PDF do kupienia za 15,99$.

The 1880 Smith & Robards Catalog

Pojawiła się re-edycja tego starego podręcznika w nowej formie, przystosowana do nowego systemu Deadlands: Reloaded na Savage Worlds. Pamiętajcie hombre, że ten setting wyjdzie i u nas w Polsce. Cena za wersję pdf to 14,99$.

Komiks Deadlands

Visionary Comics we współpracy z Pinnacle Entertainment Group wyda 4 osobne komiksy w świecie Deadlands. Pierwszy z nich ukaże się w czerwcu, a reszta w kolejnych miesiącach.

Karty Ekwipunku

Na DriveThruRPG można dostać Equipment Cards, dobrze znane polskim fanom Savage Worlds z Przydatnika Fana Evernight: Noc Bohaterów wydawnictwa GRAmel. Cena 1,99$

Soundtrack Nemezis

Płyta z muzyką była dostępna w Polsce tylko dla kupujących wersję limitowaną gry fabularnej Nemezis. Dla pozostałych jest możliwość kupienia jej na DriveThruRPG za 5$.


Dowiedz się więcej:


Deadlands

Setting na mechanice Savage Worlds, łączący elementy konwencji westernu oraz horroru.

Evernight

Evernight to setting Savage Worlds w konwencji fantasy. Podręcznik zawiera gotową do poprowadzenia kampanię, opowiadającą losy inwazji tajemniczych, krwiożerczych Władców od jej pierwszych chwil aż po krwawy finał. Bohaterowie zaczynają grę jako Nowicjusze w doskonale znanym świecie elfów, krasnoludów, orków i ludzi. Nim staną się prawdziwymi Herosami, wszędzie zapanuje ciemność i groza.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.