Google+ Premiera Almanachu na Pyrkonie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Premiera Almanachu na Pyrkonie

27-29 marca na Pyrkonie odbędzie się premiera Almanachu Nadzwyczajnego, najnowszego dodatku do gry fabularnej Wolsung. W sklepie wydawnictwa Kuźni Gier można zamówić podręcznik w przedsprzedaży w cenie 31,50 zł i odebrać go później na konwencie.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Pyrkon

Odbywający się w Poznaniu co roku w marcu konwent fantastyki. Od kilku lat miejscem konwentu są budynki Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.