Google+ Poniedziałek z DriveThruRPG #2 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Poniedziałek z DriveThruRPG #2

Dwa tygodnie zleciały bardzo szybko. Zebrało nam się kilka ciekawych nowości na DriveThruRPG. Trzy dodatki do Icons i dwie niespodzianki (jedna dobra, druga zła). Zaczynamy!

Wargames: Battle Czar (ICONS)

Z serii mini dodatków Wargames, opis Battle Czara, superłotra do wykorzystania w superbohaterskiej grze fabularnej Icons wydawnictwa Adamant Entertainment. Battle Czar to rosjanin, z własną super armią, chcący zrealizować na całym świecie leninowski sen. Koszt 10 stronicowego dodatku to $1.

Wargames: Death Mask (ICONS)

Bez maski – biznesmen, gdy jednak ją zakłada staje się Death Mask – superłotrem z własną organizacją terrorystyczną. Kolejny mini dodatek z serii Wargames do Icons, za jedynego $1.

ICONS: Danger In Dunsmouth

Powstrzymaj kultystów przed przywołaniem pradawnego zła! Nie, to nie Zew Cthulhu. To Icons, gra fabularna o superbohaterach. Przygodę Danger in Dunsmouth (23 strony) zakupicie za jedyne $1.99.

Chronicles of Arax – Solo Adventure Game

Siedemnaście stron RPG dla jednej osoby. Paragrafówka w niebezpiecznym świecie Arax. Podstawowe zasady za darmo. Przygody zakupicie za $1. Polecamy na samotne wieczory, gdy nie ma z kim zagrać…

Trzecia edycja Nobilis wycofana ze sprzedaży

W związku z nieetycznym wykorzystaniem do stworzenia ilustracji w podręczniku kilkunastu do kilkudziesięciu grafik z sieci, PDF został tymczasowo wycofany ze sprzedaży. Wróci, gdy sprawa się wyjaśni lub ilustracje zostaną usunięte z książki. Tym samym premiera papierowej wersji Nobilis także się opóźni.


Dowiedz się więcej:


DriveThruRPG

Icons

Nobilis