Google+ Nowe informacje o Black Crusade! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowe informacje o Black Crusade!

Na stronie Fantasy Flight Games pojawiły się nowe informacje odnośnie czwartego systemu związanego z uniwersum Warhammera 40.000, czyli Black Crusade.

Tym razem autorzy uraczyli nas informacjami dotyczącymi tworzenia postaci. W przeciwieństwie do poprzednich gier, tym razem nie będzie klas postaci (Career). Zamiast tego, dostępne będą Archetypy, zawierające początkowe umiejętności i zdolności, a potem gracz będzie za doświadczenie wykupywał dla swojej postaci to, co będzie chciał i w jakiej kolejności będzie chciał.

Umiejętności i zdolności podzielono ze wzlgędu na związek z konkretnymi bóstwami, niektóre zostały „neutralne”. Jeśli jakaś postać weźmie za dużo umiejętności związanych z którymś bóstwem, sama staje się z nim związana. Wtedy to co zwiąane z danym bogiem staje się dla niej tańsze, zaś z innymi bóstwami droższe.


Dowiedz się więcej:


Black Crusade

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której Gracze wcielają się w wyznawców Chaosu - od zwykłych kultystów po Kosmicznych Marines.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".