Google+ Nowe informacje na temat Battlefleet Koronus! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowe informacje na temat Battlefleet Koronus!

37_battlefleet_koronus

Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games pojawiły się nowe informacje na temat nadchodzącego dodatku do systemu Rogue Trader, Battlefleet Koronus.

Tym razem pojawiły się opisy dwóch typów statków: battlecruisera i grand cruisera. Battlecruiser to według słów autora dodatku cruiser, który poświęcił miejsce na rzecz większej ilości broni, pozbywając się także elastyczności i preferowany jest przez ludzi, którzy muszą dużo walczyć. Natomiast grand cuiser posiada zarówno bardzo dużo miejsca jak i jest odpowiednio uzbrojony i można do dostosować do każdych potrzeb. Jednakże jest bardzo drogi i będzie raczej celem drużyny niż jej początkowym okrętem.


Dowiedz się więcej:


Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Rogue Trader

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w odkrywców na pokładzie kosmicznego statku, szukając przygód i zysków w nieodkrytych regionach kosmosu.