Google+ Nowe informacje na temat Battlefleet Koronus! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowe informacje na temat Battlefleet Koronus!

Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games pojawiły się nowe informacje na temat nadchodzącego dodatku do systemu Rogue Trader, Battlefleet Koronus.

Tym razem pojawiły się opisy dwóch typów statków: battlecruisera i grand cruisera. Battlecruiser to według słów autora dodatku cruiser, który poświęcił miejsce na rzecz większej ilości broni, pozbywając się także elastyczności i preferowany jest przez ludzi, którzy muszą dużo walczyć. Natomiast grand cuiser posiada zarówno bardzo dużo miejsca jak i jest odpowiednio uzbrojony i można do dostosować do każdych potrzeb. Jednakże jest bardzo drogi i będzie raczej celem drużyny niż jej początkowym okrętem.


Dowiedz się więcej:


Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Rogue Trader

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w odkrywców na pokładzie kosmicznego statku, szukając przygód i zysków w nieodkrytych regionach kosmosu.