Google+ Nowa inicjatywa dla fanów RPG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowa inicjatywa dla fanów RPG

W styczniu wydawnictwo Portal zapowiedziało, że rok 2011 będzie w Portalu rokiem fanów. Konsekwentnie wprowadzają ten pomysł w życie i od marca ruszają z nową inicjatywą: Portal RPG.

Portal RPG to pomysł na pomoc Mistrzom Gry i fanom RPG.  To comiesięczna audycja, w której zespół Portalu będzie odpowiadał na pytania od fanów RPG. Macie jakąś sprawę, problem z graczem? Kłopot na sesji? Nie wiecie kiedy ukaże się RPO?

Wyślijcie mail na adres portal@wydawnictwoportal.pl w tytule maila napiszcie PORTAL RPG i czekajcie na odpowiedź. Raz w miesiącu, w trzeci tydzień miesiąca będzie nagrywana i publikowana w internecie audycja, która cała będzie złożona z pytań fanów i odpowiedzi.

Pierwsza audycja ukaże się w marcu.

Przysyłajcie pytania!


Dowiedz się więcej:


Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.