Google+ Finaliści konkursu Światotworzenia | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Finaliści konkursu Światotworzenia

Wyniki drugiego etapu konkursu Światotworzenia

Wydawnictwo GRAmel ujawniło wyniki drugiego etapu konkursu Światotworzenia.

Głosami internautów do finału przeszły settingi Krzyżowiec Daniela Karpińskiego i Frostberg Sebastiana Przybyłowicza.

Trzeci setting wybrało natomiast jury (w składzie Artur “Garnek” Ganszyniec, Marcin “Krakonman” Guzy, Andrzej “Enc” Stój, Tomasz Z. Majkowski i Piotr Koryś), a został nim Październik Żywych Trupów Grzegorza Nowaka.

Gratulujemy!

Życie za  Życie

Ponadto wydawnictwo GRAmel udostępniło na swojej stronie krótką przygodę Życie za życie, do wykorzystania w settingu Nemezis.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.