Google+ Czarna Magia i zapowiedź dodatku do Nemezis | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Czarna Magia i zapowiedź dodatku do Nemezis

Wydawnictwo GRAmel zapowiedziało wydanie dodatku (w wersji papierowej) do gry fabularnej Nemezis. W dodatku znajdą się informacje na temat Eclipse, zasady dotyczące handlu międzygwiezdnego i zarządzania majątkiem, generator przygód oraz inne przydatne Mistrzom Gry materiały.

Ponadto wydawnictwo udostępniło na swojej stronie Czarną Magię – PDF, w którym znajdziecie rozszerzenie zasad magii stosowanej przez kultystów w Nemezis.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.